Messenger marketingas

Chatbot'ai - naujausia marketingo priemonė

Pasakysime kukliai - mes padidinsim Jums apyvartą bent 3 kartus

Niekam ne paslaptis, kad visą pasaulį užkariavusią Facebook Messenger programą naudoja įvairaus amžiaus žmonės. Kadangi daugelis mėgsta greitus ir tikslius atsakymus į rūpimus klausimus, Facebook Messenger Chatbot'ai padeda automatizuoti pirmines užklausas. Tačiau Chatbot'ų galimybės yra kur kas platesnės.

Pirmiausia įsivardinkime "kas yra chatbot'as?". Paprastai tariant, tai - programinė įranga automatizuojanti, pavyzdžiui, Jūsų dialogus su klientais bei kitas užduotis. Jau yra tikrai nemažai Bot'ų rūšių bei variacijų ir jos visos tarnauja įmonių ir klientų kokybiškam bendravimui formuoti.

Messenger Bot'ai, įvardinami Chatbot'ais, naudojasi pranešimų platformomis ir yra lengvai įdiegiami į Facebook Messenger programą. Žinoma, tai dar ne viskas. Svarbiausia dalis - tikslinga dialogų strategija, orientuota ne tik į greitus standartinius atsakymus, bet ir į klientų pažinimą.

"Pasakysiu Jums atvirai, nežinojau kas tai yra Chatbot'as ir gerbiamo kolegos, verslo konsultanto Haik Grigorian paprašyta, išbandžiau smagų bendravimą su "Botuku". Po bandymo, pakėlusio man nuotaiką ir parodžiusio kaip pasikeistų kai kurie mūsų verslo rodikliai, supratau, jog tai labai vertinga marketingo strategija, leidžianti greitai ir tikslingai pažinti savo klientus," - Rūta Steponavičienė.

Turbūt žinote, jog naujienlaiškių atidarymo rodikliai nėra labai džiugūs, jau nekalbant apie tolimesnius asmens veiksmus. Tad šis metodas labiau tinkamas palaikyti ryšį su lojaliais klientais, kurie laukia Jūsų pasiūlymų ir įdomios informacijos. Jeigu norite pritraukti naujus klientus, bet dar nelabai pažįstate jų poreikius bei problemas, naujienlaiškiai nebus tinkama strategija.

Išeitis yra. Ir labai efektyvi.

Pasak apklausų ir tyrimų duomenų, Facebook Messenger žinučių atidarymo lygis yra NET 80 - 90 proc. Todėl tikrai verta pasinaudoti šiuo marketingo įrankiu.

Parengę tinkamą dialogo planą, greitai ir paprastai pažinsite potencialius klientus, užmegsite su jais ryšius bei vadovaudamiesi gautais pokalbių rezultatais, galėsite parengti optimaliausius pasiūlymus.

"Chatbot" programa Jūsų įmonės FB Messenger'yje.

Kokybiškas, komfortiškas ir netgi linksmas bendravimas su klientu.

Padėkite savo verslui gauti milžinišką naudą.

Pažintis su klientu

Net jei naudojate Chatbot'ą labai pasyviai, neskiriant rinkodarai ir pardavimams didelių pastangų ir investicijų - gerai apgalvotas ir teisingai užprogramuotas Chatbot'as vis tiek teikia verslui milžinišką naudą.

Nereikalaujant ypatingo dėmesio iš savo valdytojo Chatbot'as pajėgus:

  • Vienu metu aptarnauti tūkstančius gaunamų užklausų - šitaip taupant Jūsų laiką bei žmoniškuosius resursus.
  • Pateikti suinteresuotiems klientams visavertę informaciją apie Jūsų verslą, atsakyti: D.U.K., kur Jus rasti, koks Jūsų darbo laikas, ką ypatingo Jūs siūlote, kuo skiriatės nuo konkurentų, kokias akcijas ar privilegijas siūlote ir t.t.
  • Sukurti klientui smagaus, komfortiško ir linksmo "bendravimo" su verslu patirtį. Pateikti klientui tekstinius, vaizdinius ar video pranešimus, atsakymus, naudoti emocijų ženkliukus, užduoti klientui klausimus, pasiūlyti atsakymo variantus, prašyti klientui pateikti savo atsiliepimus ir formuoti komfortišką bendravimo aplinką.
  • Pažinti ir segmentuoti Jūsų klientus. T.y. atsižvelgiant į klientų užduotus klausimus, paspaustus meniu punktus, pateiktus atsakymus ar peržiūrėtas prekes, paslaugas - sukaupti ir perduoti Jums duomenis apie kliento interesus, lūkesčius. Pvz. jei Jūs valdote kavinę, savo Chatbot'o valdymo sistemoje galėsite pamatyti segmentą žmonių, kurie labiau pageidautų, kad Jūs atsidarytumėte anksčiau ir norėtų rytinės kavos. Kita grupė galbūt mieliau laukia vegetarinių patiekalų įvedimo į Jūsų meniu. Gali būti, kad susiformuos dar viena grupė, norinčiųjų Jūsų meniu matyti picas. O kiti galbūt laukia muzikinių vakarų ir t.t.

Rezultatų augimas

Verslas turi visas galimybes aktyviai naudoti Chatbot'ą  ir ženkliai gerinti pardavimų rezultatus. Tikslingai planuojant rinkodaros strategijas ir pardavimų skatinimą, Chatbot'o pagalba Jūs galite:

  • Susisiekti su klientais, pranešdami naujienas ar juos dominančias temas. Pasibaigus klientų segmentavimui (paskirstymui į interesų grupes), Bot'as gali, pagal Jūsų iš anksto numatytą grafiką bei paruoštus tekstus, susisiekti su klientais ir pranešti asmeniškai jiems aktualias naujienas bei ypatingus pasiūlymus.
  • Inicijuoti bei valdyti lojalumo programas Messenger'yje. Pvz. per savaitę užsakius 5 puodelius kavos - 6-a kava nemokamai; apsilankius su 3 draugais - 4-am asmeniui 50% nuolaida; apsistojant Jūsų viešbutyje antrą kartą - nemokami pusryčiai ir t.t.
  • Pateikti klientui naudingą turinį. Jei valdote verslą, reikalaujantį ekspertinių žinių, savo klientams, pagal jau išsiaiškintus jų interesus, galite reguliariai siųsti naudingą turinį, skatinantį klientą vėl ir vėl grįžti pas Jus. Pasidalinti su klientais ypatingais šefo receptais (jei valdote restoraną), veido ar kūno priežiūros gudrybėmis (grožio salono atveju), savaitės treniruočių programa stangriam pilvukui (jei valdote sporto klubą), spalvų derinimas ir mada interjere (jei esate dizaineris) ir t.t.
Reguliariai raginti klientus pasinaudoti ypatingais pasiūlymais, skirtais būtent jų interesų grupei - taip didinsite pardavimų dažnį bei kursite augantį lojalių klientų ratą.

Sužinokite kaip veikia Chatbot'as

Facebook Messenger rinkodara

Įdarbinkite savo Facebook Messenger programėlę ir kurkite pelningus bei darnius ryšius su klientais.    Dėl detalios informacijos rašykite el.paštu info@tekstaijususekmei.com


Pilnas Messenger marketingo paslaugų paketas

Chatbot programos įdiegimas, marketingo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas. Nuolatinė Bot'o ir reklaminių kampanijų priežiūra, dinamiškas jų vystymas (pagal įmonės naujienas, strateginius pakeitimus ir poreikius). Rezultatų analizė bei išvadų teikimas.

nuo 490 Eur

Messenger marketingo paslaugų paketas "Valdyk pats"

Chatbot'o programavimas, įdiegimas, marketingo strategijos kūrimas ir perdavimas Jūsų specialistui. 15 val. pilnas apmokymas (Chatbot'o valdymas ir Facebook reklamos principai). 3 mėn. pagalba, kol Jūsų atsakingas asmuo įgis kompetenciją sėkmingai naudotis Chatbot'u.

1990 Eur