Sąmoningumas versle

Sveiki, mielieji, turbūt ne kartą esate girdėję apie sąmoningą gyvenimą, buvimą čia ir dabar, mindfulness sąvoką, meditaciją bei kitus "egzotiškus" dalykus, kurie nėra įprasti mūsų kasdienybėje. Daugybė žmonių visame pasaulyje ieško savęs ir dvasingumo apraiškų, tačiau pabėgti nuo esamų pareigų ir atsakomybės nėra tinkamas sprendimas.

Sąmoningumas versle - tai naujas požiūris į veiklą, savirealizaciją, tikslų formavimą, bendravimą su žmonėmis ir t.t. Šiame blog'e kalbėsime svarbiomis temomis ir kartu keisime sustabarėjusius mąstymo modelius.

PROJEKTO TIKSLAS - skatinti toleranciją, pagarbą ir meilę žmogui, motyvuoti bei kelti sąmoningumą.

Norime įnešti į verslo pasaulį daugiau džiugesio ir suvokimo, jog pinigai nebėra pagrindinė vertybė.

Pagalba žmogui ir nuoširdus ryšys teikia abipusę naudą. Tai supranta jau dauguma verslininkų, tačiau tuo nevalia manipuliuoti. Marketingo kampanijos, skelbiančios pagrindinę žinutę, jog dirba žmogui ir dėl žmogaus yra melagingos, jeigu įmonės vadovai negerbia savo darbuotojų bei patys nevertina vieni kitų.

Beatodairiškas ir alinantis darbas dėl asmeninių tikslių taip pat neveda teisingu keliu. Visi esame žmonės, tad dėl veiklos, apleidus šeimą ir pačius save, pradeda irti santykiai, kenčia vaikai bei artėjama prie psichologinio disbalanso. O vardan ko? Ko vertas klestintis verslas, jei nebus su kuo pasidalinti džiaugsmu?

Sąmoningumas versle - tai gebėjimas aiškiai dėliotis prioritetus, gerbti ir suprasti ne tik klientus, darbuotojus, bet ir konkurentus. Tik būdami atsakingi už savo mintis, emocijas ir darbus, galime lengvai suprasti kokia veikla teikia naudą, o kokia - žalą.