Susipažinkime

Apie mus ir bendrus mūsų tikslus

Mūsų misija - kurti kokybišką turinį, kuris būtų įdomus ir naudingas Jūsų klientams bei keltų pozicijas paieškos sistemose.

Rūta Steponavičienė

Tekstų kūrėja / Tinklaraštininkė

"Profesionalus ir tikslingas turinys kuria pridėtinę vertę Jūsų verslui. Išnaudokite savo svetainę ar el. parduotuvę tikslingai."

Rasa Banelė

Tekstų kūrėja/ Redaktorė

"Rašyti tekstą tai - tarsi tapyti paveikslą. Potėpis po potėpio, raidė po raidės ir susidėlioja gražus bei tobulas vaizdas."

Jurgita Barišauskienė

Tekstų kūrėja / Rašytoja

"Tekstas turi būti aiškus, įdomus ir lengvas - toks, kurį malonu ne tik skaityti, bet ir girdėti." 

Eglė Kiltinavičiūtė

Tekstų kūrėja

"Lengvai skaitomi ir įdomūs interneto svetainės tekstai padeda pritraukti daugiau potencialių klientų."

Kodėl mes?

Rašančių yra daug, tik ar visi siekia Jums naudos?..

Esame kūrybingų rašytojų komanda. Susibūrėme drauge skatinamos pašaukimo ir noro tobulėti šioje srityje. Taip pat matome, koks reikalingas, šiais informacinių technologijų klestėjimo laikais, yra teisingas, sklandus bei savo paskirtį atitinkantis tekstas. Juk atsivertę bet kokią interneto svetainę ar elektroninę parduotuvę, mes, visų pirma, matome būtent jį - tekstą, aprašymą, straipsnį. Šiuose tekstuose pasislėpę raktiniai žodžiai privilioja lankytojus, kuriems aktuali pateikta informacija.

Ir čia dar ne viskas. Interneto svetainėse visada yra "paslėptų" tekstų (pavyzdžiui, meta įrašai). Lankytojai juos mato paieškos sistemose ir socialiniuose tinkluose, todėl jie yra svarbi rinkodaros dalis. Jie taip pat "surenka" nemažą dalį potencialių pirkėjų į elektronines parduotuves bei kitokio pobūdžio tinklalapius.

Kaip matote, tekstas yra tiek reklamos, tiek informacijos perdavimo, tiek virtualaus bendravimo, tiek sėkmingo pardavimo priemonė. Interneto svetainė be teisingo, įdomaus bei reikalavimus atitinkančio teksto - kaip sodas be medžių.

Mes tą suprantame ir žinome. Visada stengiamės išsiaiškinti savo klientų tikslus bei lūkesčius. Kiekvienas tekstas turi atitikti savo paskirtį. Jis gali perduoti Jūsų klientams įdomią bei naudingą informaciją, atkreipti jų dėmesį, suformuoti nuomonę, sudominti juos Jūsų siūlomomis paslaugomis ar prekėmis, ir SVARBIAUSIA - jas parduoti.

Norint būti geru rašytoju, visų pirma reikia labai daug skaityti. Taigi, mes skaitome. Nuolatos ieškome informacijos apie įvairias naujoves SEO bei internetinių pardavimų srityje, mokomės bei bendraujame su kitais savo srities specialistais.

Mūsų tikslas yra efektyvūs, įdomūs, sklandūs bei sėkmingai "parduodantys" tekstai. Mes norime padėti Jums atkreipti į save dėmesį interneto džiunglėse bei užtikrintai pasiekti savo potencialius klientus.


Mūsų kasdienybės atspindžiai

Kūrybinis polėkis - mūsų geriausias draugas

Įkvėpimas, kūrybiniuose darbuose, yra vienas iš svarbiausių elementų. Jo nenusipirksi ir neišmoksi.

Rašymo įgūdžiai išlavinami, tačiau kūrybiškumas ir idėjos - tarsi nematoma mūza, lydinti tik ištikimiausius savo gerbėjus.